טל / ווטסאפ: + 86 15005204265

כל הקטגוריות
פתרון

פתרון כלל בית חולים

טיפול נמרץ הוא ההגנה האחרונה בהצלת חיים. יש הרבה מאוד אתגרים שהמטפלים צריכים לעמוד בהם מדי יום. מורכבות מצבם של המטופלים, עומס העבודה הרב, היענות חירום מהירה וקשיי ניהול התרופות - כל אלו מובילים לסיכונים עצומים לבטיחות המטופל.

פתרון PMS-Connect IT מספק פלטפורמת ניטור מרכזית אוניברסלית המשלבת מכשירים רפואיים לצד המיטה יחדיו, תוך שימוש בממשק סטנדרטי לחיבור עם מערכת ה-IT של בית החולים. זה יכול לייעל את זרימת העבודה הקלינית, לשפר את היעילות, לשפר את בטיחות המטופל, לעזור למטפלים להתמודד בקלות עם אתגרים שונים ולהבטיח את בטיחות המטופל.

 • משימה
  ניטור מבוזר ממוקד מטופל תקופתי

  PMS-Connect תומך בניטור מבוזר ממוקד-מטופל. רופאים יכולים לגשת לנתונים מכל המכשירים של מטופל ליד המיטה (כגון מוניטור מאוורר משולב של מטופל, משאבות עירוי) ולקבל מידע על צורות גל בכל המחלקה, בתוך בניין בית החולים וכן מרחוק, בכל זמן ובכל מקום. PMS-Connect יכולה לעזור לקלינאים להגיב מיידית לנתונים, ולסייע בשמירה על בטיחות המטופל.

 • חָזוֹן
  חווית משתמש משופרת על ידי טכנולוגיות מובילות

  עם טכנולוגיית המסך העדכנית ביותר, צגי מטופלים מסוג Periodmed מספקים תצוגות ברורות, רב-צבעוניות, בפורמט רחב למשתמשים כדי ללכוד ולסקור מידע במבט חטוף. עם תפעול רב-מגע, משתמשים יכולים לשלוט במוניטור ולסקור את נתוני המטופל במהירות ובקלות.

 • ערכים
  אינטגרציה מקיפה, אבחון וטיפול באיכות גבוהה

  ה-PMS-Connect IT Solution i, המרוכז תמיד במטופל, מחבר התקנים ליד המיטה כגון מאווררים ומשאבות עירוי למערכת הניטור, ומשלב באופן אורגני את הנתונים מהתקנים אלה. יישומים קליניים המבוססים על שילוב נתונים מסופקים כדי לסייע לצוות הרפואי לשפר את איכות האבחון והטיפול.

גישה לנתונים בכל זמן ובכל מקום, בטיחות מטופלים משופרת

PMS-Connect תומך בניטור מבוזר ממוקד-מטופל. רופאים יכולים לקבל את כל המכשירים של המטופלים ליד המיטה (הנשמה משולבת במוניטור מטופל, משאבות אינפוזיה וכן הלאה) נתונים וצורת גל בכל אזור במחלקה, בתוך בית החולים ומחוץ לבית החולים בכל זמן ובכל מקום. זה יכול לעזור לרופאים להגיב באופן מיידי ולהבטיח את בטיחות המטופל.


מוצרים חמים למכירה

קטגוריות חמות